Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/www/14998/psaci_cz/microsonic/wp-includes/plugin.php on line 546

Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/www/14998/psaci_cz/microsonic/wp-includes/plugin.php on line 546
#LumiaWeek – day number one |

#LumiaWeek – day number one

Jasně, jak jste z nadpisu už jistě pochopili – mám to „štěstí“ testovat Lumii osmikilo asi nějak na týden nebo tak. Proč štěstí v uvozovkách? Inu protože ju budu muset nejspíš vrátit. A to se mi zatraceně chtít nebude. Přestože už zhruba rok používám Windows Phone 7 na vlastním stroji HTC 7 Trophy tak je pár věcí, který se mi na Lumii líbí víc. A asi je rovnou vyjmenuju:

  • paměť – oproti mému přístroji je v Lumii zhruba dvojnásobná
  • display – ta černá je vážně černá… v porovnání s Trophy, kterému černá barvička děsně září
  • rychlost – je krapánek rychlejší a je to trochu znát
  • nabíječka – je parádně udělaná, zrovna do mýho interiéru se hodí, drát nečumí blbě ze zdi

První den jsem na testování neměl moc času a tak jsem ji jen vzal na pár míst aby viděla jak to tady v okolí chodí, což ostatně uvidíte ve fotogalerii, a pak jsme spolu šli na jednu menší procházku. Tady bych se rád zastavil a uvedl, že první dojmy z GPS nejsou moc kladné. Snad se to zlepší, pokud ne, rozvedu to.

Pro dnešek vše, další postřehy příště.

  • Václav

    Zásadní výhoda pro „běžné uživatele“ je také vymazlená aplikace pro import kontaktů skrz Bluetooth z jiného telefonu (testoval jsem jen Nokia). Divím se, že není v základu ..