Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/www/14998/psaci_cz/microsonic/wp-includes/plugin.php on line 546

Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/www/14998/psaci_cz/microsonic/wp-includes/plugin.php on line 546
#LumiaWeek – day number two |

#LumiaWeek – day number two

Dneska jsem se zaměřil na testování aplikací, a to hlavně těch, který ve svém WP nemám. To znamení především aplikace od Nokie.

  • Začal jsem s mapama, respektive aplikací Nokia Autem. Vypadá schopně a GPS už fungovalo poněkud lépe. Přepočítávání trasy taky OK. Víc do hloubky jsem nešel, bo mě to pěšky nebavilo xD
  • Další na řadu přišly Nokia Mapy. Ty se mi fakt líbí, mají fajnou nabídku POI a hezky vykreslenu MHD propoje. Paráda.
  • Pak přišlo na řadu Nokia MHD a tady jsem s tím málem třísknul – Pro PRAHA není pokrytí. Oh My God, tak proč to probůh nabízíte!? To je jasnej FAIL.
  • Jako další jsem vyzkoušel aplikačku na úpravu obrázků Creative Studio. Tváří se nadupaně, ale to jen klame tělem. Vyzkoušel jsem vytvoření „panoramatu“ a totálně pohořela. Snaží se zachycovat fotky sama, ale netuším na jakém principu, protože výsledek je k rozšlapání.
  • Chuť jsem si spravil až u aplikace WRC Live. Zpracování úžasný, rychlá, plná obsahu. Tenhle program mi jednoznačně na mým HTC bude chybět.

Abych mohl zachytávat obrázky z displeje (tzv screenshoty) musel jsem si Nokii malinko hacknout, ale zadařilo se a vy se na nějaký obrázky můžete mrknout v galerii dole.