Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/www/14998/psaci_cz/microsonic/wp-includes/plugin.php on line 546

Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/www/14998/psaci_cz/microsonic/wp-includes/plugin.php on line 546
#LumiaWeek – day number three |

#LumiaWeek – day number three

Dnes jsem si vzal poprvé Lumii do práce. Přes noc byla na nabíječce, takže jsem si říkal, že baterie by snad mohla chvilku vydržet. Po odpojení z nabíječky se tvářila normálně a všechno fungovalo, baterie indikovala plný stav. Po příchodu do práce jsem vyndal Lumii z kapsy a … a nic, bez reakce. Dostal jsem chuť vyzkoušet klasický postup s vyndáním a zandáním baterie, ale šestý smysl mi napověděl, že s tím zandaváním by to bylo asi poněkud obtížnější a tak jsem tento postup zavrhnul. Po chvilce bádání jsem zkusil vyškubnout SIM kartu a poněkud razantněji promačkat zapínací tlačidlo. No a to naštěstí pomohlo, takže Lumia ožila a zatím běží. SIM jsem zasunul a vše fungovalo normálně. Každopádně to považuji za nepříjemnost, obzvlášť pokud máte nacvičen resetovací postup s vyndáním baterie :)

Program pro dnešní den byl jasný – přežít robotu a pak vzít Lumii na Staromák a čeknout se s hromádkou dalších aktivních foursquaristů jako oslavu oficiálního fórskvér dne. Check-in jsem samozřejmě plánoval uskutečnit přes Lumii, ale bohužel kužel, další dnešní selhání… při pokusu o checknutí se zobrazila hláška No data connection :) Nepomohl ani ON/OFF. Nevím jestli tuhle chybu přičítat Nokii a nebo O2, ale chyba to byla. Ještě že jsem měl svůj druhý mobil, tam vše fungovalo jako po drátkách.

Cestou na Staromák jsem ještě telefonem v rychlosti pořídil pár nepříliš kvalitních snímků, takže ty si můžete prohlédnout v galerii.